Straipsniai

Judesių koordinacija – tai sugebėjimas greitai išmokti sudėtingų judesių ir jų derinių, juos tiksliai atlikti standartinėmis ir besikeičiančiomis sąlygomis.

Koordinaciniai sugebėjimai – tai žmogaus sugebėjimai greitai ir tiksliai išmokti sudėtingų judesių ir jų derinių, juos tiksliai atlikti standartinėmis ir besikeičiančiomis sąlygomis. Žmonės turintys didesnę judėjimo įgūdžių įvairovę, paprastai pasižymi ir geresniais koordinaciniais sugebėjimais, nes panaudojant jau išmoktus judesius greičiau ir lengviau išmokstami ir įsisavinami nauji . Koordinaciniams įgūdžiams būdingas specifiškumas – šia jų savybe paaiškinamas reiškinys, kai gerai mokant tam tikros rūšies judesius ne visada gerai sekasi išmokti ir atlikti kitokio pobūdžio judesius: ne visi krepšininkai esti gerais plaukikais ir pan.

The piriformis is a small, relatively short, and little-known muscle buried deep within the muscle tissue in your hips.

In each hip, it runs from the back of your pelvis to the top of your femur. Because of its unique positioning, the piriformis muscle helps rotate your leg outward when your hip is extended, but rotates your leg inward and into abduction when your hip is flexed.

 

-

370 699 40305

-

Health & Health
stuburo centras
M. K. Oginskio g. 3, Antakalnis, Vilnius